ODKUPI

Kmetijska zadruga Lenart izvaja izvaja dokupe na območju Štajerske in v Prekmurju:

  • odkup živine
  • odkup kmetijskih pridelkov (oljna ogrščica, ječmen, pšenica, koruza, hren, buče…)
  • odkup mleka
Več o odkupih

NAŠE POSLOVALNICE

KZ Center Lenart
Industrijska ulica 24
2230 Lenart v Slov.Goricah

Tel.: +386 2 720 6 333
e-pošta: info@kzlenart.si
Prodajalna CANKOVA z bencinskim servisom
Cankova 35
9261 Cankova

Tel.: +386 2 540 94 08 ali 540 94 09
epošta: cankova@kzlenart.si
Prodajalna KUZMA z bencinskim servisom
Kuzma 26 b
9263 Kuzma

Tel.: +386 2 558 88 84
epošta: kuzma@kzlenart.si
Prodajalna ROGAŠOVCI
Rogašovci 25
9262 ROGAŠOVCI

Tel.: +386 2 558 88 80
epošta: rogasovci@kzlenart.si
Prodajalna ŠALOVCI
Šalovci 165
9204 ŠALOVCI

Tel.: +386 59 33 58 48
epošta: salovci@kzlenart.si
Prodajalna BENEDIKT
Industrijska cesta 2
2234 Benedikt

Tel. +386 2 703 14  18
epošta: benedikt@kzlenart.si
KZ OIL - Prodajalna CERKVENJAK
Cerkvenjak 2
2236 Cerkvenjak

Tel.: +386 2 703 41 03
epošta: cerkvenjak@kzlenart.si
KZ OIL - Prodajalna JUROVSKI DOL
Jurovski Dol 40 b
2223 Jurovski Dol

Tel.: +386 2 720 52 26
epošta: jurovski.dol@kzlenart.si
KZ OIL - Prodajalna SVETA ANA
Sveta Ana 24 a
2234 Sveta Ana v Slov.Goricah

Tel.: +386 2 703 30 40
epošta: sveta.ana@kzlenart.si
Prodajalna VERŽEJ
Stari trg 5a
9241 Veržej

Tel.: +386 8 205 87 30
epošta: verzej@kzlenart.si
team-1.png

Zakaj priti do nas

V prodajalnah Kmetijske zadruge Lenart vam ponujajo vse za koline (čreva, dodatke, začimbe, pripomočke za pripravo klobas in tunke,…) za čebelarje ( za zaščito čebel pred zimo, sladkor po ugodnih cenah, kozarce za polnjene medu ter vse potrebno za čebelarje,…) , za vinarje enološka sredstva ter različne vrste steklenic za polnjenje vin. sadno drevje in grmičevje.

Dolgoletna tradicija
Zanesljiv partner
Vredni zaupanja
Bogate izkušnje

Potrebujete nasvet glede kmetovanja oz. kmetijstva?

Pokličite nas, pišite nam in našo prijazno osebje vam bo z veseljem pomagalo.

Pokličite nas

Iskanje